Наші переваги

silver_active_logo
безпека та ефективність
Завдяки ексклюзивній формулі Silver Active, розробленій нашими вченими з використанням передових технологій та методів «зеленої хімії», засоби для прання JAXX ефективно поєднали усі найважливіші якості. Основою ефективності Silver Active став колоїдний розчин нанорозмірних частинок срібла, який винищує усі види патогенних бактерій і грибів, не завдаючи при цьому шкоди здоров’ю людини. Ефективність біоцидної добавки наносрібла проти бактерій, грибів і цвілі була підтверджена дослідженнями, проведеними в Науково-дослідному інституті дезінфектології.
ЕВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ
Усі товари JAXX відповідають встановленим медичним критеріям безпеки. Якість JAXX протестовано та підтверджено декларацією про відповідність та висновками СЕС.
власні наукові розробки
Завдяки нашим розробкам, інноваційна формула Silver Active поєднала найважливіші властивості, які висуває споживач для засобів прання - це якість результату прання білизни та безпека для людини.
економність
Засоби для прання забезпечать оптимальний розхід від 40 г засобу на 4,5 кг білизни при завантаженні, що зекономить ваші кошти.